1 2 aim

O nas

Rekrut24 jest pierwszą na polskim rynku agencją pracy, świadczącą kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji spośród byłych mundurowych. Oferujemy najwyższe standardy i wartości w branży rekrutacyjnej.

Jesteśmy niezależnym oraz apolitycznym podmiotem powołanym do życia w celu wspierania byłych żołnierzy, funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych Rzeczypospolitej Polskiej w ich nowej drodze zawodowej na cywilnym rynku pracy.

Mentoring, szkolenia, dedykowane oferty pracy, rekomendacje oraz proces weryfikacji i selekcji najlepszych kandydatów na dane stanowisko, a następnie przygotowanie ich do kolejnych etapów procesu rekrutacyjnego, gwarantuje pracodawcom znalezienie najlepszego pracownika, a kandydatom – najbardziej odpowiadającej ich potrzebom oferty pracy.

Nasze
doświadczenie

Mentorzy i dyrektor generalny Rekrut24 z sukcesem przeszli z sektora wojskowego na cywilny rynek pracy, a nasi pracownicy to doświadczeni rekruterzy, z których większość służyła w siłach zbrojnych lub ma doświadczenie z pracy w środowisku biznesowym. Dbamy o ciągły rozwój zawodowy naszego zespołu. To różnorodne doświadczenie gwarantuje, że doskonale rozumiemy perspektywę Pracodawców, którzy chcą rekrutować najlepszych pracowników mundurowych i doskonale znamy też naszych kandydatów – ich doświadczenie, umiejętności, oczekiwania i potrzeby.

Rozumiemy
pracodawców

Rekrut 24 to unikalne połączenie doświadczenia z sektora wojskowego, komercyjnego oraz rekrutacyjnego. Taka mieszanka wiedzy i znajomości rynku pozwala nam zrozumieć, jakich kandydatów szukają Pracodawcy.

Wiemy, że rekrutując do swojej firmy preferują osoby wykazujące się pełnym zaangażowaniem, inicjatywą i pasją. Jesteśmy przekonani, że dokładnie takie cechy posiadają osoby kończące służbę mundurową, a my potrafimy znaleźć właściwego kandydata na wskazane stanowisko.

Wspieramy
kandydatów

Prowadzimy doradztwo w zakresie rekrutacji dla służb mundurowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Znamy branżę, posiadamy rozległą wiedzę na temat procesów, systemów i wyzwań stojących przed pracodawcami oraz obiekcji, z jakimi mierzą się osoby rekrutujące. Zebraliśmy najważniejsze doświadczenia i relacje, aby stworzyć spójny system przygotowania kadr zawodowych do nowej pracy oraz umożliwić im bezpośrednie dotarcie do pracodawcy.

Nasi kandydaci mogą mieć pewność, pomożemy im w dokonaniu najlepszego wyboru.

Kontakt

ul. Foksal 18 00-372 Warszawa

+48 502 424 099

Rekrutujemy umiejętności.
Łączymy pracodawców z byłymi żołnierzami i funkcjonariuszami.