1 2 aim

Dla kandydatów

ROZUMIEMY
REKRUTÓW

Jeśli zakończyłeś służbę w wojsku, policji, straży granicznej czy innej formacji militarnej, pamiętaj, że Twoje umiejętności mogą być cenne na rynku cywilnym.

Pracodawcy na współczesnym rynku pracy doceniają sumienność i samodyscyplinę, które w szybko zmieniającym się świecie zaczynają być wartościami deficytowymi. Współczesny pracownik przejawia z jednej strony coraz silniejsze postawy roszczeniowe, z drugiej – ze względu na coraz mniejsze wymagania w procesie kształcenia – nie nabywa odpowiednio silnych zdolności związanych z samodyscypliną, sumiennością i zaangażowaniem w wykonywaną pracę.

Wielu z nas połączyła pasja do munduru oraz miłość do ojczyzny, które wsparte procesem szkolenia i przebiegiem wymagającej służby, uczyniły z nas ludzi zdyscyplinowanych, z odpowiedzialnym i pewnym podejściem do wykonywanych zadań. Są to umiejętności, które wykuwa się w trudach służby, na poligonach i misjach, pracując niejednokrotnie z narażeniem własnego życia. Są one bezcenne na współczesnym rynku pracy.

Twoje umiejętności, podejście do pracy i doświadczenie są przez nas wysoko cenione. Wielu pracodawców również rozumie, że lepiej pozyskać sumiennego i oddanego pracy, przekwalifikowanego byłego żołnierza, niż nauczyć dyscypliny młodego specjalistę.

Z taką misją powstał Rekrut24 – łączymy ludzi służby z pracodawcami szukającymi zaufanych pracowników. Oferujemy najlepsze miejsce do znalezienia pracy dla byłej społeczności wojskowej. Od porad w sprawie CV, przez kursy, po oferty pracy – wszystko, co robimy, jest ukierunkowane, aby pomóc Ci osiągnąć Twoją idealną karierę cywilną.

CO
OFERUJEMY?

Proponujemy Ci nie tylko zestaw ofert pracy, które możesz przeglądać, ale stworzyliśmy dla Ciebie system opieki zawodowej – poczynając od podstawowego i specjalistycznego systemu szkoleń w ramach rekonwersji. Zarejestrują się u nas bezpłatnie, a następnie sprawdź obszerną bazę danych z ofertami rekrutacyjnymi. Jeśli zainteresuje Cię któraś oferta pracy, nie pozostawimy Cię z nią samego. Wypełnij formularz wstępny i zaaplikuj na wybraną ofertę, a my dołożymy starań, aby nie pozostała ona bez odzewu. Przeprowadzimy Cię przez cały proces rekrutacji bezkosztowo dla Ciebie. Co więcej, jeśli znajdziesz pracę, pozostań z nami dłużej, abyśmy mogli wesprzeć Cię na kolejnych etapach Twojej kariery zawodowej na rynku cywilnym.

Zapewniamy Ci
bezpłatne narzędzia

Własny profil

Wsparcie mentorów

Szybki proces rekrutacji

Proste przygotowanie CV

Odpowiadanie na wiele ogłoszeń

Aktualne ogłoszenia

Powiadomienia

o najnowszych ofertach odpowiadających Twoim kompetencjom

Pomoc i wsparcie techniczne

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie umożliwiamy dostępu do bazy danych żadnemu niepowiązanemu biznesowi, rządowi, korporacji ani żadnemu innemu podmiotowi.

Gotowy na nowy etap życia? Zrób kolejny krok w swojej karierze z Rekrut24.
Przeprowadzimy Cię z sukcesem do świata cywilnego.

Jeśli odchodzisz z wojska i chcesz porozmawiać o możliwościach lub borykałeś się z wyzwaniami związanymi z zatrudnieniem cywilnym i potrzebujesz porady, po prostu napisz do nas lub zadzwoń pod numer +48 660 036 792.

SZUKAJ PRACY APLIKUJ

REKOMENDUJĄ NAS

Kontakt

ul. Foksal 18 00-372 Warszawa

+48 502 424 099

Rekrutujemy umiejętności.
Łączymy pracodawców z byłymi żołnierzami i funkcjonariuszami.