1 2 aim

Dla pracodawcy

Rozumiemy
pracodawców

Odejścia ze służb
w 2020 roku

5133

Wojsko Polskie

5234

Policja

1739

Pozostałe służby mundurowe

\

DLACZEGO WARTO ZATRUDNIĆ PRACOWNIKÓW SŁUŻB MUNDUROWYCH?

POTRAFIĄ ZARZĄDZAĆ ZESPOŁEM

Mają umiejętności w zakresie zarządzania, motywacji zespołu, szkolenia i mentoringu, zarządzania problemami, opieki społecznej i zasobów ludzkich.

SĄ ZDYSCYPLINOWANI I ELASTYCZNI

Odpowiadali za realizację wyznaczonych celów i nieustannie musieli się zastanawiać, jak je osiągnąć, gdy sytuacja dynamicznie się zmieniała.

MAJĄ DOSKONAŁE WYKSZTAŁCENIE

Należą do najzdolniejszych i najlepiej wyszkolonych pracowników, jakich można znaleźć, są świadomymi, ambitnymi i doskonałymi liderami.

SĄ ZMOTYWOWANI I REALIZUJĄ USTALONE CELE

Dążenie do perfekcji i pragnienie ciągłego doskonalenia i innowacji sprawiają, że siły zbrojne nie mają sobie równych.

POTRAFIĄ PRACOWAĆ W SYTUACJACH STRESOWYCH

Praca z ograniczonym sprzętem i w ekstremalnych warunkach sukces osiągają jednostki najbardziej elastyczne, zorganizowane i wykazujące się inicjatywą.

SĄ LOJALNI I UCZCIWI

Uczciwość to podstawa zaufania, które jest niezbędne do skutecznego działania, budowania współpracy i pewności między osobami, które mogą napotkać trudności i niebezpieczeństwo.

UNIKALNI KANDYDACI

Nasza baza kandydatów z byłych sił jest wyjątkowa i nie jest dostępna dla innych agencji. Są wśród nich inżynierowie, logistycy, specjaliści ds. bezpieczeństwa, kierownicy obiektów, eksperci od ropy i gazu, kierowcy, operatorzy logistyczni, dyrektorzy projektów, guru IT – lista ich kompetencji jest nieskończona.

BEZPOŚREDNIE DOTARCIE

Często kontaktujemy się z kandydatami jeszcze przed zakończeniem ich służby i pomagamy w planowaniu kolejnych kroków i dostosowaniu ich kompetencji do wymagań cywilnego rynku. Wielu naszych kandydatów służyło na najwyższych stanowiskach w najbardziej wymagających środowiskach.

WSZECHSTRONNOŚĆ I ELESTYCZNOŚĆ

Naszą siłą jest wyjątkowa mobilność i otwartość kandydatów na zmiany. Są przygotowani do pracy w kraju i za granicą, na stałe lub na zlecenie. Mamy dostęp do puli pracowników kontraktowych i tymczasowych. Zależnie od wymagań, zapewnimy wyjątkowych kandydatów, którzy spełnią określone parametry.

GWARANCJA
SATYSFAKCJI

Niezależnie od tego, czy szukasz jednego pracownika, czy większej liczby osób do nowego projektu zespół konsultantów ds. rekrutacji Rekrut24 znajdzie odpowiednich kandydatów. Opracowaliśmy wyjątkowo efektywny proces selekcji, który gwarantuje, że identyfikujemy tylko kandydatów najlepiej dopasowanych do konkretnego stanowiska. Nie zasypujemy firm podaniami osób, które nie spełniają wymagań. Rekomendujemy wyłącznie kandydatów, których sami byśmy zatrudnili.

Kompleksowy proces kwalifikacyjny gwarantuje, że zatrudnieni dzięki naszej selekcji pracownicy, będą się rozwijać i zwiększać wartość Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli jednak nie będziesz usatysfakcjonowany, znajdziemy nową osobę na to samo stanowisko zupełnie za darmo!

Jeśli poszukujesz sumiennych i zdyscyplinowanych pracowników, skorzystaj z oferty Rekrut24, który może zasilić Cię profesjonalnymi kadrami, sprawdzonymi w służbie ojczyźnie.

Skontaktuj się online lub zadzwoń pod numer +48 660 036 792, a my pomożemy Ci znaleźć idealnego kandydata dla Ciebie.

ZADZWOŃNAPISZ

REKOMENDUJĄ NAS

Kontakt

ul. Foksal 18 00-372 Warszawa

+48 502 424 099

Rekrutujemy umiejętności.
Łączymy pracodawców z byłymi żołnierzami i funkcjonariuszami.