1 2 aim

Artykuły

Polecane

Porozumienie o współpracy pomiędzy REKRUT24 i Rządową Agencją Rezerw Strategicznych

Cieszymy się, że realizując misję REKRUT24 możemy budować cenne relacje partnerskie, wnosząc jednocześnie wymierne korzyści dla byłych mundurowych rozpoczynających przygodę na cywilnym rynku pracy.

Tym bardziej mamy zaszczyt móc poinformować, że w dniu 6 października b.r., REKRUT24 zawarł porozumienie o współpracy z Rządową Agencją Rezerw Strategicznych. Dokument został podpisany przez Pana Michała Kuczmierowskiego, Prezesa Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych w towarzystwie reprezentującego REKRUT24, Mariusza Urbaniaka, Dyrektora Generalnego oraz Pani Aleksandry Kieszek, Dyrektor Biura Organizacyjnego Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Zawarte porozumienie da szansę byłym żołnierzom, w tym również wywodzącym się z wojsk specjalnych i funkcjonariuszom służb mundurowych na rozpoczęcie pracy w instytucji, której misją jest wspieranie ludność, gospodarki i państwa w sytuacjach kryzysowych, a od teraz - również byłych mundurowych rekomendowanych przez REKRUT24 - na drodze ich nowej, cywilnej kariery.

Fot.: Serwis prasowy Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych

Kontakt

ul. Foksal 18 00-372 Warszawa

+48 502 424 099

Rekrutujemy umiejętności.
Łączymy pracodawców z byłymi żołnierzami i funkcjonariuszami.